Ťažné zariadenia

Naša firma ELSA GROUP ® je už 21 rokov špecialista na ťažné zariadenie. Tovar označený skladom je skutočne skladom na našej prevádzke. Do druhého dňa Vám ho zašleme balíkovou službou. V našej ponu sú iba kvalitné ťažné zariadenia overených výrobcov. Ťažné zariadenie je bezpečnostný diel, preto nízkonákladové výrobky z Poľska, Číny a druhoradých výrobcov nepredávame. Ak si s výberom nie ste istí, neváhajte a zavolajte nám. Radi Vám poradíme.

Ak objednávate viac kusov ťažných zariadení, cena za dopravu sa násobia množstvom. Pri viackusových objednávkach doporučujeme paletovú prepravu (cenu Vám na požiadanie oznámime), alebo Vám tovar dovezieme.

Ťažné zariadenia dodávané našou firmou sú schválené pre montáž nosiča bicyklov. Ak plánujete obstaranie nosiče pre 3 bicykle a viac, prosíme skontrolujte, či je Vaša ťažné zariadenie homologované pre zvislé zaťaženie min. 75 kg. Prekročenie zvislého zaťaženia môže mať za následok poškodenie, alebo zaseknutie odnímateľného mechanizmu ťažného zariadenia. Nosič bicyklov nepôsobí na guľový čap kolmo-zvisle ako oje vozíka, ale pôsobí s pákovým efektom. Tým dochádza k enormnému namáhaniu konštrukcie ťažného zariadenia vo skrúteniu a sú kladené vysoké nároky na kvalitu materiálu aj zvarov. Pre častú prepravu viac ako dvoch bicyklov, odporúčame neodnímateľné značkové ťažné zariadenie.

Výhodný nákup u ELSA GROUP s.r.o.

Najpredávanejšie