Ťažné zariadenia

  • Tovar označený skladom je skutočne skladom na našej predajně. Do druhého dňa Vám ho zašleme balíkovou službou.
  • Ťažné zariadenie je bezpečnostný diel, preto sú v našej ponuke iba kvalitné ťažné zariadenia overených výrobcov.
  • Ak objednávate viac kusov ťažných zariadení, cena za dopravu sa násobia množstvom.*
  • Ceny ťažných zariadení sú uvádzané bez elektroprípojky. Je to preto, že si môžete elektroinštalácie vybrať podľa vlastnej potreby. Môžete voliť napr. medzi univerzálnou alebo typovou sadou a 7 alebo 13 pinovým prevedením.

*Pri viackusových objednávkach doporučujeme paletovú prepravu (cenu Vám na požiadanie oznámime).

Ťažné zariadenia dodávané našou firmou sú schválené pre montáž nosiča bicyklov. Ak plánujete obstaranie nosiče pre 3 bicykle a viac, prosíme skontrolujte, či je Vaše ťažné zariadenie homologované pre zvislé zaťaženie min. 90 kg. Prekročenie zvislého zaťaženia môže mať za následok poškodenie, alebo zaseknutie odnímateľného mechanizmu ťažného zariadenia. Nosič bicyklov nepôsobí na guľový čap kolmo-zvisle ako oje vozíka, ale pôsobí s pákovým efektom. Tým dochádza k enormnému namáhaniu konštrukcie ťažného zariadenia vo skrúteniu a sú kladené vysoké nároky na kvalitu materiálu aj zvarov. Pre častú prepravu viac ako dvoch bicyklov, odporúčame neodnímateľné značkové ťažné zariadenie.

Ak je vozidlo vybavené parkovacími senzormi, odporúčame inštaláciu odnímateľného guľového čapu. Prípadná samovoľná aktivácia parkovacích senzorov v kombinácii s pevným guľovým čapom nie je dôvodom na reklamáciu tovaru.

3000 ťažných

TAŽNÉ ZARIADENIA DOVÁŽAME PRIAMO OD VÝROBCU. SAMOZREJMOSTÍ SÚ HOMOLOGÁCIE A KVALITNÝ SERVIS. NAŠI ROKMI PREVERENIE DODÁVATELIA SÚ PRE VÁS ZÁRUKOU NAJVYŠŠEJ KVALITY A BEZPEČNOSTI V ODBORE.

Westfalia logo Sme priamy dovozca ťažných zariadení WESTFALIA do SR. 
Vedúci svetový výrobca značkových ťažných zariadení a dodávateľ popredných automobiliek. Ťažné zariadenia sú vhodné aj pre použitie v najnáročnejších profesionálnych podmienkach. Vyznačujú sa extrémnou pevnosťou, vysokou spoľahlivosťou odnímateľných systémov, dokonalú povrchovou úpravou KTL a dlhou životnosťou. Vďaka najvyššej presnosti výroby sa ľahko a rýchlo montujú.
Westfalia Automotive vyrába: v Nemecku, Švédsku a vo Francúzsku.
Brink logo Sme priamy dovozca ťažných zariadení BRINK do SR. 
Popredný svetový výrobca značkových ťažných zariadení, predtým predávaný tiež pod značkou Thule. Tradičné dodávateľ automobiliek a kvalitných servisov pre dodatočnú montáž. Ťažné zariadenia sú vhodné aj pre použitie v najnáročnejších profesionálnych podmienkach. Vyznačujú sa extrémnou pevnosťou, spoľahlivosťou odnímateľných systémov, precíznym spracovaním, dlhou životnosťou a solídne cenou. Vďaka najvyššej presnosti výroby sa ľahko a rýchlo montujú.
Brink Group B.V. vyrába: v Holandsku, Švédsku, Fínsku a vo Francúzsku.

 

Najpredávanejšie ťažné zariadenia