O nás


Tradícia firmy ELSA siaha do roku 1995, kedy sme zahájili dovoz prvých homologizovaných ťažných zariadení značky Brink a strešných nosičov Superauto do Českej republiky a následne, v roku 1997 na Slovensko. V roku 2004 sme ponuku rozšírili o exkluzívnu nemeckú značku Westfalia, ktorá vyniká nekorodujúcou povrchovou úpravou KTL, precíznym spracovaním a najspoľahlivejšími odnímateľnými systémy a o strešné nosiče významné európske značky Cruz od španielskej firmy Cruzber. Naši odborníci za 17 rokov nazbierali bezkonkurenčné skúsenosti a vďaka nim sme sa mohli stať kompetentným partnerom pre dealerskej siete značiek Fiat, Ford a ďalších 3800 stálych profesionálnych odberateľov na Slovensku a v Českej republike.

 

Svojim zákazníkom poskytujeme veľké skladové zásoby, ktoré sú cez 3000 typov ťažných zariadení a cez 3800 typov strešných nosičov pre takmer všetky modely automobilov. Prevádzkujeme kvalitný internetový obchod s on-line sledovaním stavu skladu a objednávok, zabezpečujeme expresné dodanie tovaru do 48 hodín a technické poradenstvo. Samozrejmosťou je kvalitný popredajný servis a dodávky náhradných dielov. Zásluhou dlhodobých a priamych vzťahov s výrobcami sme schopní pre svojich odberateľov zaistiť bezkonkurenčné ceny a atraktívne podmienky aj pre zákaznícke cenové akcie.

V roku 2009 sme náš sortiment doplnili o širokú ponuku cenovo najvýhodnejších a pritom nadštandardne kvalitných ťažných zariadení s homologizáciou EÚ 94/20. Dodávateľmi tejto rady sú overení a starostlivo vybraní výrobcovia, slovenská GALIA a najlepší český výrobca HOOK. Galia je na slovenskom trhe bezkonkurenčne najsilnejší značka. Jej výrobky sa vyznačujú jedinečnou presnosťou výroby a povrchovou úpravou žiarovým zinkovaním s 5-ročnou zárukou na odolnosť proti korózii. Uznávaný český výrobca HOOK sa vďaka vysokému štandardu kvality, dokázal presadiť aj na náročnom nemeckom trhu. Od roku 2012 sme sa stali oficiálnym partnerom a distribútorom renomovaného švédskeho výrobcu strešných nosičov, firmy Mont Blanc pre Slovensko a Českú republiku.

 

V našom sortimente nenájdete nekvalitné a nepresné žiadne kópie z Číny, Poľska ani ťažné zariadenia od výrobcov, ktorí kvalitu podriaďujú cene. Dbáme predovšetkým na to, aby sa Vám ťažné zariadenie ľahko a presne montovalo, bez násilného zásahu do karosérie alebo podvozku vozidla. Ťažné zariadenie je bezpečnostný prvok, ktorý priamo ovplyvňuje bezpečnosť cestnej premávky.

Žiadne z ťažných zariadení dodávaných našou firmou neobmedzuje zákonu záruku nového vozidla a umožňuje bezpečné použitie nosiče bicyklov a přívěsových kĺbov so stabilizátorom.

 

 

 

 

 

Na vašom súkromí nám záleží

Tento internetový obchod ukladá súbory cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.

Povoliť všetkoNepovoľovať cookies