Strešné nosiče

Dôležité informácie - Strešné nosiče:

  • Ceny strešných nosičov platia vždy za pár tyčí, prípadne za tri tyče (je uvedené v popise tovaru).
  • Tyče strešných nosičov môžu pri jazde vozidla, za určitej rýchlosti, spôsobovať aerodynamický hluk. Ide o bežnú vlastnosť nosiče, ktorú nemožno reklamovať. Tichá prevádzka so strešným nosičom do rýchlosti 130 km/hod zaručujú len hliníkové tyče aero od firmy Mont Blanc a Cruz Airo.
  • Strešné nosiče dodávame s potvrdením osvedčenia Ministerstva dopravy SR o schválení technickej spôsobilosti typu konštrukčnej časti vozidla alebo výbavy č. 3209 (Cruz), č. 2308 (Superauto), č. 2963 (Mont Blanc).

Strešné nosiče Elsa Group:

  • U nás si môžete vybrať z troch cenových radov prestížnych strešných nosičov švédskej firmy MONT BLANC, ktorých prémiový rad EasyGo umožňuje komfortnú montáž bez náradia. Firma Mont Blanc je vedúci a skúsený výrobca strešných nosičov najvyššej kvality a dodávateľ do automobilového priemyslu s 65-ročnou tradíciou.
  • V ponuke nájdete aj nadštandardne kvalitné a cenovo výhodné nosiče populárne európske firmy CRUZ, ktoré sa montujú do originálnych úchytov určených výrobcami vozidiel a sú účinne chránené proti korózii. Strešné nosiče CRUZ sa vyrábajú v Španielsku, v tretej najväčšej európskej továrni na strešné nosiče. Nosiče pre osobné autá a OFF-ROAD vozy sa skladajú z tyčí a montážneho kitu pre konkrétny model vozidla a ako príslušenstvo možno objednať zámky proti odcudzeniu. Strešné nosiče pre úžitkové vozidlá sú dodávané v komplete dvoch alebo troch priečnika a kitu pre upevnenie.
  • Sme jediný priamy dovozca strešných nosičov Cruz a autorizovaný dovozca strešných nosičov Mont Blanc do Českej republiky a na Slovensko.
  • Na predávaný tovar vlastníme Atest 8SD Ministerstva dopravy ČR.
  Střešní nosiče Cruz
Více o produktech MONT BLANC >>   Více o produktech CRUZ >>

 

Najpredávanejšie