Strešné nosiče

Dôležité informácie - Strešné nosiče:

  • Ceny strešných nosičov platí vždy za pár tyčí, prípadne za tri tyče (je uvedené v popise tovaru).
  • Tyče strešných nosičov môžu pri jazde vozidla, za určitej rýchlosti, spôsobovať aerodynamický hluk. Ide o bežnú vlastnosť nosiče, ktorú nemožno reklamovať. Tichá prevádzka so strešným nosičom do rýchlosti 130 km / hod zaručujú iba hliníkové tyče aero od firmy Mont Blanc a Cruz Airo.
  • Střešní nosiče dodávame s potvrdením osvedčenia Ministerstva dopravy SR o schválení technickej spôsobilosti typu konštrukčnej časti vozidla alebo výbavy č. 3209 (Cruz), č. 2963 (Mont Blanc).

 

ZabaliťViac informácií

Strešné nosiče Elsa Group:

ODPORÚČAME! V našej ponuke nájdete nadštandardne kvalitné a cenovo výhodné nosiče populárne európske firmy CRUZ, ktoré sa montujú do originálnych úchytov určených výrobcami vozidiel a sú účinne chránené proti korózii. Strešné nosiče CRUZ sa vyrábajú v Španielsku, v tretej najväčšej európskej továrni na strešné nosiče. Nosiče pre osobné autá a OFF-ROAD vozy sa skladajú z tyčí a montážneho kitu pre konkrétny model vozidla a ako príslušenstvo je možné objednať zámky proti odcudzeniu. Strešné nosiče pre úžitkové vozidlá sú dodávané v komplete dvoch alebo troch priečnika a kitu pre upevnenie. Na úžitkové vozidlá ďalej nabícíme strešných koše a ďalšie príslušenstvo. Sme jediný priamy dovozca strešných nosičov Cruz do Českej republiky a na Slovensko.

VÝPREDAJ! U nás si môžete vybrať z troch cenových radov prestížnych strešných nosičov švédskej firmy MONT BLANC, ktorých prémiový rad EasyGo umožňuje komfortnú montáž bez náradia. Firma Mont Blanc je skúsený výrobca strešných nosičov najvyššej kvality a dodávateľ do automobilového priemyslu s 65-ročnou tradíciou.

  Střešní nosiče Cruz
Viac o produktoch MONT BLANC >>   Viac o produktoch CRUZ >>

 

Najpredávanejšie
1
Strešný nosič na pozdľžniky CRUZ SR+ 130
78,62 EUR64,98 EUR bez DPH
2
Strešný nosič Citroen Berlingo / Peugeot Partner - 3 priečniky
133,7 EUR110,5 EUR bez DPH
3
Strešný nosič VW Transporter T4  Cargo 35x35
122,9 EUR101,5 EUR bez DPH
4
Strešný nosič Dacia Sandero
79,56 EUR65,75 EUR bez DPH
6
Střešní nosič Renault Master 10-, Cruz Cargo Xpro
139,5 EUR115,3 EUR bez DPH
7
Strešný nosič Mitsubishi Pajero (V60/V80) 3dv/5dv
74,60 EUR61,65 EUR bez DPH
8
Strešný nosič Honda CR-V (s integrovanými pozdľžnikmi) ALU
110,9 EUR91,65 EUR bez DPH