Príslušenstvo pre strešné nosiče Mont Blanc nosiče bicyklov, lyží, lodí, strešné boxy ...

Nosiče bicyklov na strechu

MontBlanc RoofSprint
Kompatibilný s väčšinou značiek strešných nosičov, nosič aj koleso sa zamykajú jedným zámkom, nízka motnosť len 3,3 kg, montáž bez náradia, univerzálne upínacie rameno pre montáž z ľavej, alebo pravej strany, jednoduché upevnenie kolesa do nosiča, dokonalý vzhľad. Z plastu a hliníka.
MontBlanc RoofRush
Kompatibilný s väčšinou značiek strešných nosičov, nosič aj koleso sa zamykajú
jedným zámkom, nízka hmotnosť 4,4 kg, montáž bez náradia, univerzálne upínacie rameno pre montáž z ľavej, alebo pravej strany, dokonalý vzhľad, víťaz mnohých testov. Z UV odolného plastu a rameno z ocele.
MontBlanc RoofSpin
Kompatibilný s väčšinou značiek strešných nosičov, nosič aj koleso sa zamykajú jedným zámkom, hmotnosť 4,9 kg, montáž bez použitia náradia, vyrobené z ocele a UV odolného plastu, strieborná farba, prvotriedna kvalita za výhodnú cenu.
Nosiče lyží

MontBlanc SnowSports Hill
Nosič na 4 páry lyží, alebo 1 snowboard, uzamykateľný, vhodný na väčšinu oceľových tyčí obdĺžnikového prierezu, montáž bez náradia, bezpečné a šetrné uloženie lyží v kvalitnej gume, pevné robustné prevedenie s dlhou životnosťou.
MontBlanc SnowSports Crest
Nosič na 6 párov lyží, alebo 4 snowboardy, uzamykateľný, vhodný na väčšinu oceľových a ALU tyčí, otváranie PUSH možné iv rukaviciach, montáž bez náradia, bezpečné a šetrné uloženie lyží v kvalitnej gume, vysoká poloha bez podložiek robustné prevedenie s dlhou životnosťou. Z ocele a hliníka ..
MontBlanc SnowSports Ridge
Nosič na 4 páry lyží, alebo 2 snowboardy, uzamykateľný, vhodný na väčšinu oceľových a ALU tyčí, otváranie PUSH možné iv rukaviciach, montáž bez
náradie, bezpečné a šetrné uloženie lyží v kvalitnej gume, pevné robustné prevedenie s dlhou životnosťou. Z ocele a hliníka.
Vyberte si z ponuky nosičov bicyklov a nosičov lyží tu >>